ميز مديريت ميز مديريت

آفن

مبلمان اداري كلاسيك انتخاب مديران خاص

اين پرسش كه سبك مدرن بهتر است يا كلاسيك، واقعاً سؤال بي‌معنايي است. هيچ‌كدام بر ديگري ارجحيت ندارد. هر مديري بنا به سليقه‌اي كه دارد، ميز مديريتي سلطنتي، ميز مديريت كلاسيك يا مدرن مي‌تواند براي دكوراسيون خود هر سبكي را انتخاب كند. گاهي واضح نمي‌توان گفت كه فرد يك سبك مدرن يا كلاسيك را مي‌پسندد و يا از تلفيقي از هر دو استفاده مي‌كند. البته بدون اينكه تعريف درستي از سبك‌ها و نحوه تلفيق درست آنها با يكديگر داشته باشيد، اقدام به اين كار نكنيد.

دكوراسيون داخلي نقش عمده‌اي در كيفيت فضاي ساختمان دارد. نحوه چيدمان وسايل و تقسيم‌بندي فضا، رنگ پوشش كف، سقف و ديوارها، نورپردازي و از همه مهم‌تر مبلمان اداري تعيين‌كننده زيبايي و كارآمدي فضاها هستند..

انتخاب مبلمان اداري از اهميت ويژه اي برخوردار است براي اينكه بهترين انتخاب را داشته باشيد با مشاوران مبلمان اداري آفن تماس حاصل فرماييد تا همه مواردي كه بايد مد نظر داشته باشيد را در اختيارتان قرار دهند. اگر مي خواهيد بدانيد انتخاب كدام نوع مبلمان براي شما مناسب است مقاله چه مديراني از مبلمان اداري كلاسيك استقبال مي‌كنند؟ را بخوانيد.


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 1
+ نوشته شده: 1396/5/4 ساعت: ۱۲ توسط:afn-furniture :

مبلمان اداري آفن، انتخاب مديران موفق

زماني كه صحبت از افراد موفق به ميان مي آيد به خصوص مديران موفق، همه دوست دارند بدانند دليل اين موفقيت چيست؟! دليل موفقيت اين مديران علاوه بر سعي و تلاش بهره مندي از امكانات و وسايل كارامد است براي مثال مدير يك شركت كسب و كار براي راحتي و آرامش خود و و كارمندان از مبلمان اداري استاندارد در محيط كار بهره ميگيرد تا راندمان كار كارشناسان خود را بالا ببرد. ميز منشي، كانتر، صندلي كارمندي، ميز كنفرانس، ميز مديريت همه امكانات براي يك شركت  موفق بايد فراهم باشد.

اتاق مديريت يكي از مهمترين بخش هاي هر شركتي است كه معمولا مشتريان كسب و كار به آنجا مراجعه مي كنند. از مسائلي كه در اتاق كار مديران موفق لحاظ شده است، استفاده و بهره گيري از ويژگي ها و امتيازات مبلمان اداري است. آن ها با استفاده از متد هاي استاندارد و مشاوره با كارشناسان اين حوزه از به روز ترين و مناسب ترين ميز ها، صندلي ها، كمد ها و قفسه ها در اتاق خود بهره مند مي شوند. اين كار به افزايش نظم دروني اتاق كار كمك مي كند و تاثيري شگرف در نظم ذهني و موفقيت مديران دارد. متريال و رنگ به كار برده شده براي ساخت وسايل و مبلمان اداري در اتاق اين مديران موفق از تنوع بالايي برخوردار است، چرا كه هر مديري مي داند بايد مطابق با نوع كارش اين المان ها را در محيط مورد استفاده قرار دهد. مثلا يك مدير موفق در يك كارخانه صنايع چوب بايد با بهره گيري از بهترين نوع چوب، مبلمان اداري را براي اتاق خود استفاده كند كه شكل و شمايلي نزديك به طبيعت دارد. در مقاله اتاق مديران موفق دنيا مي  توانيد با اي افراد به طور كامل آشنا شويد.

شركت آفن با سال ها تجربه در ساخت و اجراي مبلمان اداري_مديريتي در زمينه توليد المان هاي مختلف مبلمان اداري و بهره گيري از امكانات پيشرفته و مدرن، به روز ترين طراحي هاي داخلي و مبلمان اداري را با توجه به سليقه و ذائقه مديران موفق در اختيار آن ها قرار مي دهد. كسب چندين جايزه در اين زمينه نمود اين موفقيت است.


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 3
+ نوشته شده: 1396/3/29 ساعت: ۱۵ توسط:afn-furniture :

ويژگي مبلمان اداري استاندارد و سلامت كارمندان

در بسياري از موارد زماني كه كارمندان پشت ميز كارمندي مشغول به كار هستند دچار گردن درد، پا درد، درد دست، شانه و كتف مي شوند ولي به دليل مشغله زيادي كه دارند فرصت اصلاح پوزيشن و نرمش هاي اصلاح كننده حالات را ندارند.

اين مسائل احتمالا از قرار گرفتن در حالت نا مناسب بدن يا استفاده و كار كردن با مبلمان اداري غير استاندارد است كه تنها با چند تغيير جزئي در وضعيت نشستن و انتخاب مناسب صندلي، ميز، ميز كارمندي و … مي‌توانيم اين دردها را رفع كنيم و از خستگي بيش از حد جلوگيري كنيم.

پشتي صندلي بايد طوري انحنا داشته باشد كه گودي كمر را در زمان تكيه دادن به آن حفظ كند. كفي و پشتي صندلي بايد از جنس مناسبي باشند و بهتر است خلل و فرج داشته باشند تا شخص عرق نكند و لباس به بدنش نچسبد.

 

بهترين مدل ميزهاي اداري ميزهايي هستند كه شيب آن توسط، فرد قابل تنظيم باشد و سطح ميز تحرير بايد طوري طراحي شده باشد كه كمي بالاتر از آرنج مشخص باشد و براي تايپ  كردن بايد بازوها آزاد بوده  و ساعدها نيز به طور افقي قرار گيرند.

اين مسائل تنها براي كارمندان نيست مديران نيز از اين شرايط مستثنا نيستند ميز مديريت همانند ساير ميز هاي اداري و كارمندي بايد مطابق با اصول ارگونوميك طراحي و ساخته شود چرا كه اين ويژگيها باعث مي شود كه ريسك آسيب به مديريت به حداقل برسد. اين نوع طراحي ميز و ميز مديريت و ساير ميز هاي اداري و كارمندي باعث مي شود كه از خستگي كاربران و مديريت در ساعات طولاني كار جلوگيري كند

قيمت مبلمان اداري با توجه به متريالي كه استفاده مي شود، كيفيت و نوع استفاده متفاوت است شركت آفن توليد كننده مبلمان اداري استاندارد با بهترين كيفيت و مناسب ترين قيمت مطابق با استانداردها و به روز ترين طراحي ميز اداري و مبلمان اداري مي باشد.


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 4
+ نوشته شده: 1396/2/31 ساعت: ۱۶ توسط:afn-furniture :

آشنايي با انواع ميز اداري، ميز مديريت و مبلمان اداري آفن

مبلمان استاندارد راحتي و آرامش را براي كارمندان به همراه خواهد داشت همچنين قيمت مبلمان اداري نيز از اهميت بالايي برخوردار است، شركت آذران فضا تمامي اصول و قوانين ارگونومي را در مبلمان اداري خود رعايت كرده و محصولات خود را با مناسب ترين قيمت به بازار عرضه مي كند كه موجب رضايت و مشتريان اين مجموعه شده است.

ميز اداري و انواع آن

مبلمان اداري داراي انواع مختلفي است ولي اگر بخواهيم به مهمترين آنها اشاره كنيم ميز اداري و ميز مديريت بسيار مهم هستند. ميز و صندلي اداري وسايلي هستند كه كارمندان بيشتر وقت خود را پشت آن مشغول به كارند. راحتي و استاندارد بودن آنها باعث آرامش و كارايي بيشتر كارمندان مي شود. انواع ميز اداري آفن شامل ميز مديريت، ميز كارشناسي، ميز كنفرانس، كانتر و ميز گروهي است.

ميز مديريت و انواع آن

در اين بين دفتر مديريت به‌عنوان هسته مركزي تمامي ارتباطات درون و برون‌سازماني است كه قرار گرفتن مدير در اين مكان ضمن نظم بخشيدن به امور شركت، بر تمامي فعاليت‌هاي كاركنان نيز نظارت دارد.قيمت ميز مديريت بر حسب موادي كه استفاده شده يا طراحي خاصي كه صورت گرفته مي تواند متغير باشد.

انواع ميز مديريت آفن عبارتند از ميز برانز، ميز تاو، ميز دانوب، ميز مانترا، ميز ماهانتا، ميز آلپ، ميز آلتاي، آيار و ... كه هر كدام با طرح، جنس، رنگ و قيمت متفاوتي به بازار عرضه شده اند.


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 4
+ نوشته شده: 1396/2/3 ساعت: ۱۶ توسط:afn-furniture :

در انتخاب مبلمان اداري قيمت مهم تر است يا كيفيت؟

مبلمان اداري شركت آذران فضا نما كه به اختصار سه حرف نخست، آفن ناميده شده، اين مجموعه تلاش نموده تا بهترين نوع طراحي مبلمان اداري، ميز اداري، ميزهاي مديريتي، انواع پارتيشن و فايلينگ اداري را درخور سليقه مصرف كننده توليد و به بازار عرضه كند.

به طور كلي مبلمان اداري براي 2 مدل فضاي باز اداري يا فضاي بسته اداري طراحي و توليد مي شود كه در مقاله مبلمان اداري باز  open officeبه طور كامل توضيح داده شده است.

ميزهاي اداري

يكي از اصلي ترين و مهمترين موارد در دكوراسيون اداري، ميزهاي اداري هستند. در انتخاب يك ميز اداري  اولين موردي كه بايد مدنظر قرار بگيرد آرامش و راحتي پرسنل است زيرا كارمندان مدت زمان زيادي را پشت اين ميزها مي گذرانند، يك ميز اداري مناسب مي تواند بازده كاركنان را به ميزان زيادي افزايش دهد.

قيمت مبلمان اداري

كارمندان هر شركتي بيشترين ساعات روز خود را در محل كار و روي صندلي و پشت ميزهاي اداري مي گذرانند پس بايد راحتي و آرامش آنها با انتخاب بهترين نوع مبلمان اداري فراهم نمود. قيمت مناسب مبلمان اداري به مديران اين امكان را مي دهد انتخاب مناسب تري را با توجه به فضاي مورد نظر داشته باشند.

قيمت مبلمان اداري معمولا با توجه به جنس و نوع كاربري تفاوت دارد آفن تمام تلاش خود را به كار گرفته تا بهترين كيفيت را در كنار مناسب ترين قيمت به مشتريان خور ارائه دهد. شما مي توانيد با مراجعه به آدرس آذران فضا نما از مشاوره طراحي فضا  هم بهره مند شويد


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 4
+ نوشته شده: 1396/1/21 ساعت: ۱۵ توسط:afn-furniture :

مبلمان اداري كلاسيك يا مبلمان اداري مدرن

اغلب ما، بار‌ها ديده‌ايم كه افراد درخانه‌هاي خود تلفيقي نازيبا ونامتناسب ازدو سبك ( سنتي با مدرن) يا ( كلاسيك با مدرن) را به كار مي‌برند، بدون اينكه تعريف درستي از سبك‌ها و نحوه تلفيق درست آن‌ها با يكديگر داشته باشند. در اين مطلب قصد داريم در انتخاب مبلمان اداري براي محل كارتان نكاتي را بگوييم تا راحت تر سبك مبلمان اداريتان را انتخاب كنيد . هر فرد با توجه به گرايشهاي رواني و تمايلات شخصي خود همچنين محيط جامعه اي كه در آن رشد كرده و مدارج تحصيلي يا كاري خود مي توان سليقه هاي متفاوتي در انتخاب سبك هاي دكوراسيون و مبلمان اداري داشته باشد. البته بعضي اوقات نمي توان گفت كه فرد كاملا يك سبك مدرن و يا كلاسيك را مي پسندد. اگر نگاهي به دفتركار بعضي از مديران داشته باشيم  گاهي اوقات با صحنه هاي عجيبي رو به رو خواهيم شد. به نحوي كه فرد ناظر نمي تواند بگويد كه دفتر مدير از سبك چيدمان مبلمان اداري مدرن پيروي كرده و يا برعكس كاملا از سبك چيدمان مبلمان اداري كلاسيك . بلكه در بعضي اوقات تلفيقي از هر دو ديده مي شودكه ممكن است زيبا و يا باعث وجود ناهنجاريهاي بصري گردد.

 

 

مشتريان مبلمان اداري

اگر مشتريان شما افرادي هستند كه فرهنگي يا ميانسال به شمار مي روند و يا در حيطه فرهنگ و رسوم كشور ارتباط كاري شما شكل مي گيرد پس بهتر است از چيدمان مبلمان اداري كلاسيك براي دفتر خود در نظر بگيريد اما اگر مشتريان شما عموما از دسته مشتريان جوان هستند و البته مشتريان بروزي مي باشند پس يقين داشته باشيد كه بايد يك دفتر كار سبك اداري مدرن براي خود در نظر بگيريد زيرا اين سبك از ديگر سبكها(كلاسيك) براي شما مناسب تر است.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر دربازه ميز مديريتي و ميزكنفرانس به وبسايت زير مراجعه كنيد

www.afn-furniture.comبرچسب:
امتیاز:
بازدید: 8
+ نوشته شده: 1395/11/18 ساعت: ۱۶ توسط:afn-furniture :