ميز اداري ميز اداري

آفن

ميز كارمندي يا كارشناسي كدام بهتر است؟

ميز اداري از عناصر اصلي مبلمان اداري است كه افراد مدام با آنها سر و كار دارند و بر اساس جنس، طرح و امكاناتشان از كاربردهاي متنوعي برخوردارند. نامتناسب و غيراستاندارد بودن ميزها موجب آسيب‌هاي جدي براي كاركنان مي‌شود و راندمان آنها در طولانيمدت پايين خواهد آمد.

اهميت به كاركنان در محيط اداري از رموز موفقيتي است كه كمتر مدير و كارفرمايي به آن توجه مي‌كند. اينكه براي هر فرد با توجه به نياز و حرفه‌اش براي او ميز تهيه شود، اهميت بسيار زيادي دارد. مثلاً ميز يك مهندس معمار با يك برنامه‌نويس بايد تفاوت‌هايي با هم داشته باشند. با كمي تحقيق و مشورت با متخصصان اين حوزه و مطالعه مقاله تفاوت ميزهاي كارمندي و كارشناسي مي‌توانيد ميز مناسب خود را انتخاب كنيد

شركت مبلمان اداري آفن با در نظر داشتن اصول ارگونومي انواع ميز اداري را طراحي و ساخته است و به ساعت كار طولاني كه قرار است كارمندان از آنها استفاده كنند، توجه شده است. اين ميزها به وسيله دستگاه‌هاي برش خيلي دقيق و با ظرافت برش مي‌خورند و لبه‌هاي آنها با نوار پي وي سي 2 ميلي‌متري عايق مي‌شود. اگر حساسيت بيشتري در انتخاب ميز داريد، مي‌توانيد سراغ ميزهاي كارشناسي برويد تا بهترين انتخاب را در خريد مبلمان اداري داشته باشيد.


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 0
+ نوشته شده: 1396/5/4 ساعت: ۱۲ توسط:afn-furniture :

اصلي ترين مشخصات ميز اداري و صندلي اداري

استانداردهايي براي ميز و صندلي وجود دارند كه خوب است در زمان خريد اين وسايل آنها را مد نظر داشته باشيد. خيلي از ما تجربه درد در شانه، دست و گردن را داشته‌ايم. ممكن است بتوان با چند تغيير جزئي در وضعيت نشستن يا ايجاد تغييرات در ارتفاع ميز و صندلي يا دركل تعويض آنها اين موارد را رفع كرد. قبل از خريد با استانداردهاي ميز و صندلي اداري آشنا شويد تا بهترين انتخاب را براي حفظ سلامتي خود داشته باشيد.

 

ميز اداري و صندلي اداري از عناصر مهم در محيط كار است، زيرا افراد به طور مداوم با آنها سر و كار دارند. با توجه به اينكه انواع مختلفي از ميز اداري مانند ميز اداري مدرن، ميز مديريت و كنفرانس، ميز مديريت ام دي اف، ميز اداري دست دوم وجود دارد، قيمت ميزهاي اداري نيز با توجه به جنس و نوع كاربري آنها متفاوت است در رابطه با صندلي كارمندي هم به همين شكل است صندلي اداري دست دوم، صندلي اداري ارزان، صندلي اداري طبي، صندلي كارمندي انواع مختلفي از صندلي هستند قيمت صندلي اداري نيز مانند ميز اداري با توجه به جنس و طرح متفاوت است. به همين دليل مهم است كه هم راحت و زيبا باشند و هم از استانداردهاي لازم برخوردار باشند تا كمترين آسيب را به بدن استفاده‌كننده وارد كنند. علم مهندسي انسان يا ارگونومي براي طراحي وسايل و ابزار مورد نياز زندگي و كار استفاده مي‌شود و در طراحي ميز و صندلي اداري استاندارد نيز كاربرد دارد.

شركت مبلمان اداري آفن توليد كننده انواع مبلمان اداري با رعايت اصول ارگونومي سلامتي را همراه با كارايي با لا براي كارمندان و مديران به همراه آورده است.


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 0
+ نوشته شده: 1396/4/21 ساعت: ۱۶ توسط:afn-furniture :

كدام ميز اداري و پارتيشن اداري، براي كدام فضاي اداري مناسب است؟

در هر محيط كاري مبلمان اداري از اصلي ترين مواردي است كه به محيط معنا بخشيده و آن را از يك فضاي معمولي به محيط كار تبدبل مي كند. قيمت مبلمان اداري، قيمت ميز و  صندلي اداري، قيمت صندلي انتظار، قيمت صندلي مطالعه، قيمت ميز مديريتي با توجه به نوع انتخاب متفاوت است. انتخاب مبلمان اداري مدرن يا مبلمان اداري كلاسيك وابسته به سليقه مشتري و نوع فضا و كاربردي است كه از مبلمان اداري مي شود.

ميز اداري، صندلي اداري از اصلي ترين اركان هر محيط كاري محسوب مي شود كه و در انواع ميز مديريتي، ميز كارمندي، ميز منشي، ميز كار گروهي، ميز كنفرانس، ميز پذيرش، ميز پذيرايي براي كارمندان و مديران به بازار عرضه شده است.

در مقاله كدام ميز اداري و پارتيشن اداري، براي كدام فضاي اداري مناسب است؟ به طور كامل  درباره جايگاه مبلمان اداري در فضا توضيح داده شده است.

فضاهايي كه براي كارمندان يك مجموعه در نظر گرفته مي شود از آنجا كه تفكيك يك اتاق بزرگ به قسمت هاي كوچك تر تاحدي منطقي نيست نمي توان فضاهاي كاملاً مجزا ايجاد كرد. در نتيجه توصيه مي شود از انواع پارتيشن اداري مانند پارتيشن  دوجداره، پارتيشن ام دي اف، پارتيشن متحرك، با ارتفاع كم استفاده شود كه قيمت پارتيشن  اداري با توجه به نوع آنها متفاوت است.

شركت آفن انواع مبلمان اداري متنوع و پارتيشن هاي اداري را در انواع تك جداره، دو جداره، تمام شيشه، دو جداره آلومينيومي را در طرح هاي متنوع با بهترين كيفيت و مناسب ترين قيمت توليد و به بازار عرضه كرده است.


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 3
+ نوشته شده: 1396/2/9 ساعت: ۱۳ توسط:afn-furniture :

آشنايي با انواع ميز اداري، ميز مديريت و مبلمان اداري آفن

مبلمان استاندارد راحتي و آرامش را براي كارمندان به همراه خواهد داشت همچنين قيمت مبلمان اداري نيز از اهميت بالايي برخوردار است، شركت آذران فضا تمامي اصول و قوانين ارگونومي را در مبلمان اداري خود رعايت كرده و محصولات خود را با مناسب ترين قيمت به بازار عرضه مي كند كه موجب رضايت و مشتريان اين مجموعه شده است.

ميز اداري و انواع آن

مبلمان اداري داراي انواع مختلفي است ولي اگر بخواهيم به مهمترين آنها اشاره كنيم ميز اداري و ميز مديريت بسيار مهم هستند. ميز و صندلي اداري وسايلي هستند كه كارمندان بيشتر وقت خود را پشت آن مشغول به كارند. راحتي و استاندارد بودن آنها باعث آرامش و كارايي بيشتر كارمندان مي شود. انواع ميز اداري آفن شامل ميز مديريت، ميز كارشناسي، ميز كنفرانس، كانتر و ميز گروهي است.

ميز مديريت و انواع آن

در اين بين دفتر مديريت به‌عنوان هسته مركزي تمامي ارتباطات درون و برون‌سازماني است كه قرار گرفتن مدير در اين مكان ضمن نظم بخشيدن به امور شركت، بر تمامي فعاليت‌هاي كاركنان نيز نظارت دارد.قيمت ميز مديريت بر حسب موادي كه استفاده شده يا طراحي خاصي كه صورت گرفته مي تواند متغير باشد.

انواع ميز مديريت آفن عبارتند از ميز برانز، ميز تاو، ميز دانوب، ميز مانترا، ميز ماهانتا، ميز آلپ، ميز آلتاي، آيار و ... كه هر كدام با طرح، جنس، رنگ و قيمت متفاوتي به بازار عرضه شده اند.


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 4
+ نوشته شده: 1396/2/3 ساعت: ۱۶ توسط:afn-furniture :

در انتخاب مبلمان اداري قيمت مهم تر است يا كيفيت؟

مبلمان اداري شركت آذران فضا نما كه به اختصار سه حرف نخست، آفن ناميده شده، اين مجموعه تلاش نموده تا بهترين نوع طراحي مبلمان اداري، ميز اداري، ميزهاي مديريتي، انواع پارتيشن و فايلينگ اداري را درخور سليقه مصرف كننده توليد و به بازار عرضه كند.

به طور كلي مبلمان اداري براي 2 مدل فضاي باز اداري يا فضاي بسته اداري طراحي و توليد مي شود كه در مقاله مبلمان اداري باز  open officeبه طور كامل توضيح داده شده است.

ميزهاي اداري

يكي از اصلي ترين و مهمترين موارد در دكوراسيون اداري، ميزهاي اداري هستند. در انتخاب يك ميز اداري  اولين موردي كه بايد مدنظر قرار بگيرد آرامش و راحتي پرسنل است زيرا كارمندان مدت زمان زيادي را پشت اين ميزها مي گذرانند، يك ميز اداري مناسب مي تواند بازده كاركنان را به ميزان زيادي افزايش دهد.

قيمت مبلمان اداري

كارمندان هر شركتي بيشترين ساعات روز خود را در محل كار و روي صندلي و پشت ميزهاي اداري مي گذرانند پس بايد راحتي و آرامش آنها با انتخاب بهترين نوع مبلمان اداري فراهم نمود. قيمت مناسب مبلمان اداري به مديران اين امكان را مي دهد انتخاب مناسب تري را با توجه به فضاي مورد نظر داشته باشند.

قيمت مبلمان اداري معمولا با توجه به جنس و نوع كاربري تفاوت دارد آفن تمام تلاش خود را به كار گرفته تا بهترين كيفيت را در كنار مناسب ترين قيمت به مشتريان خور ارائه دهد. شما مي توانيد با مراجعه به آدرس آذران فضا نما از مشاوره طراحي فضا  هم بهره مند شويد


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 4
+ نوشته شده: 1396/1/21 ساعت: ۱۵ توسط:afn-furniture :