خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
گوشی موبایل
تور کیش
اخبار پزشکی سلامت
 آفن آفن .

آفن

مبلمان اداري كارآمد چه ويژگي هايي دارد؟

وجود يك ست مبلمان اداري خوب و استاندارد در محل كار علاوه بر حفظ پرستيژ شركت و دفتر كار، به راحتي و آسايش كارمندان كمك مي كند. در يك دفتر كار ممكن است ميز كارمندان مختلف بر اساس سمت و يا رتبه شغلي آن ها متفاوت باشد. در اين مكان ها ميز منشي نيز تا حدود زيادي با كارمندان ديگر متفاوت است چرا كه نحوه كار منشي و ضرورياتي كه براي انجام كار خود به آن ها نياز دارد و همچنين دفاتر و اسنادي كه بايد در دسترس داشته باشد ميز كار او را نسب به ساير كارمندان متفاوت مي كند. جاي لوازم مربوط به كار منشي مثل كامپيوتر، پرينتر، فكس و اسكنر نيز بايد به درستي مشخص شده باشد تا او به هنگام كار به آن ها دسترسي داشته باشد. در مجموع در بيشتر دفاتر اداري ميز منشي ها و مسئول دفتر ها بزرگ تر و كامل تر است و اين ها همه در راستاي بهينه سازي كار منشي و به تبع آن كل مجموعه انجام مي گيرد.

شركت طراحي دكوراسيون داخلي و مبلمان اداري آفن با سال ها تجربه به صورت تخصصي به كار طراحي، ساخت و اجراي مبلمان اداري مي پردازد و موفق شده است در زمينه بهينه سازي محيط كار و افزايش راندمان در فضاي اداري گامي بلند بردارد. اين شركت تخصصي، بهترين و كاربردي ترين ايده ها در زمينه طراحي داخلي و در مقاله مبلمان اداري خوب چه ويژگي هايي دارد؟ شما را در انتخاب هرچه بهتر مبلمان اداري راهنمايي مي كند.


برچسب: مبلمان اداري، ميز كارشناسي، ميزمنشي،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۵:۵۰ توسط:admin موضوع:

مبلمان اداري چه كمكي به بهبود فضاي بانك ها مي كند؟

بانك ها نيز براي طراحي مبلمان اداري خود داستاني متفاوت دارند. در اين مكان هاي اداري كه قرار است ارباب رجوع با كارمند و مدير ارتباط مستقيمي داشته باشد و به احتمال قوي نيز مدت زماني را بايد به انتظار بنشيند، طراحي مبلمان شكل متفاوتي پيدا مي كند. اين طراحي علاوه بر اين بايد راحتي كارمند و اپراتور را تامين كند و بايد براي راحتي مشتريان در زماني كه در بانك حضور دارند نيز چاره اي بيانديشد. كساني كه در زمينه كار طراحي داخلي و ساخت و اجراي مبلمان اداري دستي بر آتش دارند هميشه راهكار ها و شيوه هاي خوبي را در اختيار متقاضيان خود قرار مي دهند.

مبلمان اداري در بانك بايد دو منظوره باشد، اين تجهيزات بايد علاوه بر تامين آسايش و راحتي كارمندان و مشتريان بانك، فضاي ايمني را جهت نگهداري اسناد و مدارك مالي بانك فراهم نمايد. تامين امنيت در قفسه ها، سيستم فايلينگ و كمدهاي بانك به قدري حائز اهميت است كه بايد آن را در اولويت پروسه طراحي و ساخت مبلمان اداري براي بانك ها در نظر گرفت. براي اينكه بهترين انتخاب را در خريد مبلمان مناسب بنك ها داشته باشيد مقاله چه نوع مبلمان اداري براي بانك ها مناسب است؟ را با دقت مطالعه و بررسي بفرماييد

شركت مبلمان اداري آفن با سال ها تجربه مفيد در زمينه طراحي، ساخت واجراي مبلمان اداري بانك ها، پروژه هاي موفق زيادي را با برند هاي معتبر بانكداري در ايران به انجام رسانده است. اين مجموعه كه در صنعت مبلمان اداري و دكوراسيون داخلي شناخته مي شود با تكيه بر كارشناسان كارآزموده و خلاق خود بهترين و ايمن ترين طراحي داخلي و مبلمان اداري را براي بانك ها ارائه مي كند.


برچسب: مبلمان اداري، شركت آفن، مبلمان اداري بانكها،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۵:۱۸ توسط:admin موضوع:

مبلمان اداري كلاسيك انتخاب مديران خاص

اين پرسش كه سبك مدرن بهتر است يا كلاسيك، واقعاً سؤال بي‌معنايي است. هيچ‌كدام بر ديگري ارجحيت ندارد. هر مديري بنا به سليقه‌اي كه دارد، ميز مديريتي سلطنتي، ميز مديريت كلاسيك يا مدرن مي‌تواند براي دكوراسيون خود هر سبكي را انتخاب كند. گاهي واضح نمي‌توان گفت كه فرد يك سبك مدرن يا كلاسيك را مي‌پسندد و يا از تلفيقي از هر دو استفاده مي‌كند. البته بدون اينكه تعريف درستي از سبك‌ها و نحوه تلفيق درست آنها با يكديگر داشته باشيد، اقدام به اين كار نكنيد.

دكوراسيون داخلي نقش عمده‌اي در كيفيت فضاي ساختمان دارد. نحوه چيدمان وسايل و تقسيم‌بندي فضا، رنگ پوشش كف، سقف و ديوارها، نورپردازي و از همه مهم‌تر مبلمان اداري تعيين‌كننده زيبايي و كارآمدي فضاها هستند..

انتخاب مبلمان اداري از اهميت ويژه اي برخوردار است براي اينكه بهترين انتخاب را داشته باشيد با مشاوران مبلمان اداري آفن تماس حاصل فرماييد تا همه مواردي كه بايد مد نظر داشته باشيد را در اختيارتان قرار دهند. اگر مي خواهيد بدانيد انتخاب كدام نوع مبلمان براي شما مناسب است مقاله چه مديراني از مبلمان اداري كلاسيك استقبال مي‌كنند؟ را بخوانيد.


برچسب: مبلمان اداري، ميز مديريت، ميزمديريت مدرن، ميز مديريت كلاسيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۴:۴۲ توسط:admin موضوع:

ميز كارمندي يا كارشناسي كدام بهتر است؟

ميز اداري از عناصر اصلي مبلمان اداري است كه افراد مدام با آنها سر و كار دارند و بر اساس جنس، طرح و امكاناتشان از كاربردهاي متنوعي برخوردارند. نامتناسب و غيراستاندارد بودن ميزها موجب آسيب‌هاي جدي براي كاركنان مي‌شود و راندمان آنها در طولانيمدت پايين خواهد آمد.

اهميت به كاركنان در محيط اداري از رموز موفقيتي است كه كمتر مدير و كارفرمايي به آن توجه مي‌كند. اينكه براي هر فرد با توجه به نياز و حرفه‌اش براي او ميز تهيه شود، اهميت بسيار زيادي دارد. مثلاً ميز يك مهندس معمار با يك برنامه‌نويس بايد تفاوت‌هايي با هم داشته باشند. با كمي تحقيق و مشورت با متخصصان اين حوزه و مطالعه مقاله تفاوت ميزهاي كارمندي و كارشناسي مي‌توانيد ميز مناسب خود را انتخاب كنيد

شركت مبلمان اداري آفن با در نظر داشتن اصول ارگونومي انواع ميز اداري را طراحي و ساخته است و به ساعت كار طولاني كه قرار است كارمندان از آنها استفاده كنند، توجه شده است. اين ميزها به وسيله دستگاه‌هاي برش خيلي دقيق و با ظرافت برش مي‌خورند و لبه‌هاي آنها با نوار پي وي سي 2 ميلي‌متري عايق مي‌شود. اگر حساسيت بيشتري در انتخاب ميز داريد، مي‌توانيد سراغ ميزهاي كارشناسي برويد تا بهترين انتخاب را در خريد مبلمان اداري داشته باشيد.


برچسب: ميز اداري، مبلمان اداري، ميز كارمندي، ميز كارشناسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۴:۰۲ توسط:admin موضوع:

پارتيشن‌ هاي دوجداره را بشناسيد

يكي از وسايل پركاربرد اداري در دفاتر كار پارتيشن‌ ها هستند. كه در انواع جنس پارتيشن اداري شيشه اي، پارتيشن آلومينيومي، پارتيشن ام دي اف و با توجه به نياز فضا در دو نوع پارتيشن تك جداره، پارتيشن دوجداره استفاده مي شود. قيمت پارتيشن اداري با توجه به جنس آن متفاوت است. پارتيشن اداري دست دوم هم قابل استفاده است اما نبايد انتظارات و كارايي پارتيشن نو را داشت. براي محيط هاي اداري پارتيشن دوجداره اداري با توجه به نوع كار اداره يا شركت مناسب خواهد بود.

پارتيشن‌ تك جداره اولين محصولات از اين دست بودند و بعدها اين وسايل با توجه به نيازهاي افراد در محيط‌ هاي كاري تكامل پيدا كردند؛ اين بود كه پارتيشن‌ هاي دوجداره به وجود آمدند.

پارتيشن‌ هاي دوجداره كه امروزه در صنعت توليد و ساخت مبلمان اداري بسيار رواج پيدا كرده‌اند، به يكي از آيتم‌ هاي دلخواه براي استفاده در ادارات و دفاتر كار تبديل شده‌اند. عملكرد بالاي اين نوع از پارتيشن‌ ها موجب شده تا امروزه صاحبان دفاتر و ادارات مختلف، به سوي استفاده از انواع مختلف آن گرايش پيدا كنند.

پارتيشن‌ هاي دوجداره وظيفه ديگري نيز دارند و آن ايزوله كردن محيط است. براي اينكه كارمندان در طول روز و در حين كار دائم در معرض ديد افراد مختلف نباشند، مي ‌توان از پارتيشن‌ هاي دوجداره استفاده كرد. اين امكان علاوه بر ايجاد آرامش و كاهش تنش در محيط كار، موجب افزايش راندمان كاري كارمندان مي ‌شود و احتمال پرت شدن حواس آن‌ ها را در طول روز كاهش مي ‌دهد.

مبلمان اداري آفن با سال ها تجربه در امر طراحي و توليد مبلمان اداري اقدام به ساخت انواع پارتيشن، پارتيشن اداري ارزان، پارتيشن متحرك، پارتيشن دوجداره mdf و... كرده است كه كارايي فضا را دوچندان افزايش مي دهد.


برچسب: مبلمان اداري، پارتيشن تك جداره، پارتيشن دو جداره،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۵:۲۲ توسط:admin موضوع:

مبلمان اداري استاندارد و نحوه چيدمان صحيح

مبلمان اداري استاندارد براي ايجاد فضايي مناسب جهت رفاه كارمندان از اهميت بالايي برخوردار است. فضاي استاندارد به فضايي مي‌گويند كه تمام نيازهاي افراد در آن فضا را تأمين كند و با نوع كاربري متناسب باشد. با توجه به اين تعريف از فضاي استاندارد، دكوراسيون اتاق كاركنان هم بايد متناسب با كار آنها باشد. به طور كل، كارمندان يك سوم از زمان زندگي خود را در محيط كار مي‌گذرانند و همين امر لزوم اهميت دلچسب بودن فضا را تأييد مي‌كند. درضمن، محيط كار بسيار در بهره‌وري كارمندان تأثيرگذار است به همين دليل در انتخاب مبلمان اداري بايد حساسيت زيادي داشت.

نكاتي براي چيدمان اتاق كارمندان وجود دارد كه بايد به آنها توجه كرد  تا فضايي مناسب را براي مديران و كارمندان مهيا كنيم.

مبلمان اداري آفن بهترين پيشنهاد را براي كارمندان و صاحبان كسب و كار جهت كارايي هر چه بيشتر و تضمين سلامتي در نظر گرفته تا ساعات كاري خود را در آرامش و روي بهترين مبلمان اداري سپري نمايند مشاوران ما در آفن آماده هر گونه پاسخگويي به سوالات شما مي باشند.


برچسب: مبلمان اداري، چيدمان اتاق كارمندان، ميز كارمندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۰۸:۱۳ توسط:admin موضوع:

اصلي ترين مشخصات ميز اداري و صندلي اداري

استانداردهايي براي ميز و صندلي وجود دارند كه خوب است در زمان خريد اين وسايل آنها را مد نظر داشته باشيد. خيلي از ما تجربه درد در شانه، دست و گردن را داشته‌ايم. ممكن است بتوان با چند تغيير جزئي در وضعيت نشستن يا ايجاد تغييرات در ارتفاع ميز و صندلي يا دركل تعويض آنها اين موارد را رفع كرد. قبل از خريد با استانداردهاي ميز و صندلي اداري آشنا شويد تا بهترين انتخاب را براي حفظ سلامتي خود داشته باشيد.

 

ميز اداري و صندلي اداري از عناصر مهم در محيط كار است، زيرا افراد به طور مداوم با آنها سر و كار دارند. با توجه به اينكه انواع مختلفي از ميز اداري مانند ميز اداري مدرن، ميز مديريت و كنفرانس، ميز مديريت ام دي اف، ميز اداري دست دوم وجود دارد، قيمت ميزهاي اداري نيز با توجه به جنس و نوع كاربري آنها متفاوت است در رابطه با صندلي كارمندي هم به همين شكل است صندلي اداري دست دوم، صندلي اداري ارزان، صندلي اداري طبي، صندلي كارمندي انواع مختلفي از صندلي هستند قيمت صندلي اداري نيز مانند ميز اداري با توجه به جنس و طرح متفاوت است. به همين دليل مهم است كه هم راحت و زيبا باشند و هم از استانداردهاي لازم برخوردار باشند تا كمترين آسيب را به بدن استفاده‌كننده وارد كنند. علم مهندسي انسان يا ارگونومي براي طراحي وسايل و ابزار مورد نياز زندگي و كار استفاده مي‌شود و در طراحي ميز و صندلي اداري استاندارد نيز كاربرد دارد.

شركت مبلمان اداري آفن توليد كننده انواع مبلمان اداري با رعايت اصول ارگونومي سلامتي را همراه با كارايي با لا براي كارمندان و مديران به همراه آورده است.


برچسب: مبلمان اداري آفن، ميز اداري، صندلي اداري،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۰۰:۳۶ توسط:admin موضوع:

كابينت مهمترين بخش آشپزخانه

آشپزخانه را مي توان يكي از مهم ترين بخش هاي منزل دانست كه زيبايي آن بر جاذبه منزل خواهد افزود. همان طور كه مي دانيد كابينت ها يكي از اصلي ترين اجزاي سازنده آشپزخانه هستند كه علاوه بر اهميتشان بر اين بخش، تاثير بسيار زيادي هم بر ساير قسمت هاي خانه خواهند گذاشت. زيرا در چند سال اخير براي اغلب آشپزخانه ها فضاي باز در نظر گرفته شده است؛ به همين جهت نما و ظاهر كابينت ها از ساير بخش هاي منزل قابل رويت خواهد بود.  از همين رو به افرادي كه به زيبايي دكوراسيون منزل خود اهميت مي دهند، توصيه مي شود كه در انتخاب كابينت آشپزخانه توجه لازم را داشته باشند.

اينكه در انتخاب كابينت به چه نكاتي توجه كنيم و يا چرا بايد قبل از اجرا طرح نهايي را با استفاده از نرم افزارهاي طراحي ببينيم را شركت آفن در مقاله اي با عنوان طراحي كابينت ها به وسيله نرم افزار به صورت كامل توضيح داده است

شركت مبلمان اداري آفن با در برداشتن كادري مجرب و كارآزموده قادر است تا از مرحله طراحي 3 بعدي كابينت ها و فضاي آشپزخانه تا مرحله پياده سازي را به بهترين شكل انجام دهد. به منظو ركسب اطلاعات بيشت رو يا سفارش مي توانيد به سايت www.azaran.com  مراجعه نماييد.


برچسب: كابينت، شركت آفن، آشپزخانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۷:۰۴ توسط:admin موضوع:

براي نظم بخشيدن به اتاق كار چه اقداماتي انجام دهيم؟

از مضرات نامرتبي فضاي كار مي توان به كاهش بازدهي كارمندان اشاره كرد. طبق آمار، كارمنداني كه در فضاي بر هم ريخته و آشفته كار مي كنند، به نسبت افرادي كه در فضايي مدرن، شيك و مرتب كار مي كنند از ميزان بازدهي پايين تري برخوردار هستند. زيرا افراد در فضاي شلوغ نمي توانند به راحتي افكار و برنامه هاي ذهني خود را سامان ببخشند و خيلي زود دچار آشفتگي و تشويش فكر خواهند شد كه اين مسئله اتلاف وقت كارمند را در پي خواهد داشت. ضمن اينكه برهم ريختگي فضا، منجر به ايجاد حس ناكارآمدي در فرد نيز مي شود. به طور كل مي توان گفت نظم و مرتبي فضاي اطراف مي تواند تاثير بسيار زيادي بر آرامش فكر و تمركز افراد داشته باشد. يكي ديگر از محصولات مبلمان اداري كه استفاده گسترده اي در محيط هاي كاري دارد فايلينگ اداري است.

بهترين گزينه براي نظم بخشيدن به محيط اداري استفاده از فايلينگ هاي اداري براي سامان دادن به اسناد و مدارك در هر اتاق كاري الزامي است. شركت آفن براي انتخاب و آشنايي هرچه بيشتر كارمندان و مديران اقدام به تهيه مقاله اي با نامفضايي مرتب با فايلينگ اداري كرده است كه با مطالعه آم مي توانيد با كاربري دقيق اين محصول آشنا شويد.

 شركت آفن توليد كننده انواع مبلمان اداري توليد فايلينگ اداري را در طرح ها و رنگ هاي مختلف براي نظم بخشيدن به محل كار شما توليد كرده است


برچسب: فايلينگ اداري، مبلمان اداري، مبلمان اداري آفن،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۳:۴۶ توسط:admin موضوع:

فضاي بهينه‌ با پارتيشن‌بندي

در طراحي پارتيشن اداري مي‌توان معابر را با هم ادغام كرد و پِرتي فضا را به حداقل ممكن رساند. حتي در برخي موارد مي‌توان از در استفاده نكرد، زيرا بسياري از فضاهاي اداري به در نياز ندارند. نيازسنجي در پروژه‌هاي دكوراسيون اداري اهميت بسيار زيادي دارد.

استفاده بهينه از فضا يكي از مهمترين اصول دكوراسيون در فضاي اداري است كه براي بهبود كارايي و بالابردن راندمان كاري بايد مورد توجه قرار گيرد شركت مبلمان اداري آفن در مقاله اي با نام پارتيشن‌هاي اداري و استفاده بهينه از فضا  به استفاده درست و مستمر از فضا با استفاده از انواع پارتيشن هاي تك جداره و دوجداره در ادارات اشاره كرده است.

ممكن است مبلمان اداري دفتر كار شما طراحي خوبي داشته باشد، اما رنگ ديوارها و قاب‌هايي كه روي آنها قرار مي‌گيرند، تناسبي با هم نداشته يا تركيبي از دكوراسيون كلاسيك با مدرن باشند. شركت مبلمان اداري آفن در انتخاب يك مضمون كلي براي محل كار شما كمك شاياني مي‌كند.


برچسب: پارتيشن اداري، مبلمان اداري، پارتيشن هاي تك جداره، پارتيشن دو جداره،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۰:۰۶ توسط:admin موضوع: